MENU

Deski łupane

Deski z betonu mają pewną ważną przewagę nad tymi naturalnymi – są o wiele trwalsze i długowieczne. Nie straszna im zła pogoda, deszcz czy śnieżna zawierucha. Nie butwieją ani nie tracą swojego naturalnego efektu. Drewno betonowe doskonale odzwierciedla naturalną strukturę i piękno starego, ale również nowego drewna. Lata mijają, a drewno nigdy nie wychodzi z mody. To co stworzyła natura od wieków zachwyca człowieka i nigdy się to nie zmieni. Nasze produkty są całkowicie mrozoodporne. Nasze deski są barwione w masie w 100% na kolor bazowy (czyli kawa z mlekiem), co w późniejszym etapie produkcji pozwala na położenie lazury w kolorze wybranym przez Państwo.

W końcowym etapie produkcji nasze produkty są zabezpieczane impregnatem do materiałów betonowych, by zachować większą szczelność oraz ożywić kolory. Drewno betonowe wręcz idealnie komponuje się wraz z innymi surowcami, elementami aranżacji ogrodowej, takimi jak: kamień, żwir, piasek oraz również z naturalną zielenią. Podstawowym zastosowaniem aranżacji z betonowego drewna są różne nawierzchnie takie jak: tarasy, altany, schody, wędzarnie, dojścia do basenów, chodniki i tym podobne.

Praktyka pokazała, że wielu naszych klientów ceniło sobie również wykorzystanie elementów drewna betonowego do budowy takich elementów jak murki ławki, stoły ogrodowe, a szczególną popularnością cieszą się donice ogrodowe, dostępne u nas na stronie jako osobny produkt – komplet wszystkich niezbędnych elementów do zbudowania takiej donicy. Dostępne są różne rozmiary desek w zależności jaki wymiar donicy Państwa interesuje.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu osobistego w celu udzielenia odpowiedzi na wszystkie nurtujące Państwa pytania.

Deski Łupane mają wymiar 120x25x4,5cm
CENNIK

Kolorystyka PREMIUM

Antracyt
Jasny Dąb
Złoty Dąb
Ciemny Dąb
Brąz

Kolorystyka STANDARD

Kość Słoniowa
Szary
Jasny Szary

Galeria

Złóż zamówienie
lub zadaj pytanie

  Ta strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.
  Prywatność - Warunki.

  DrewVIP DREWNO BETONOWE
  Lubawa, ul. Toruńska 11
  NIP 744-133-09-25
  e-mail: biuro@drewvip.pl
  tel.: 512 420 193
  Nr konta: 72 1140 2004 0000 3102 7939 1804
  Dział sprzedaży - tel.: 512 420 191

  ZADAJ PYTANIE