MENU

Betonowe Panele Akrylowe

Panele akrylowe są doskonałą imitacją betonu, świetnie odzwierciedlają zarówno strukturę jak i kolor, jednak w odróżnieniu do niego zachowują swój kolor, kształt i nie zmieniają swojego wyglądu, jak również nie wymagają konserwacji.
Panele akrylowe są odporne na działanie warunków atmosferycznych oraz mrozoodporne, dzięki czemu można je długo eksploatować.
Panele akrylowe są ostatnio bardzo popularne w nowoczesnych aranżacjach jak i tradycyjnych, można je stosować jako elewację zewnętrzną zabudowań, świetnie komponują się z innymi surowcami np. z betonem architektonicznym, mogą stanowić tylko jeden lub kilka elementów ozdobnych np. ozdobna rama wokół okien.

Kolory są podpisane w cenniku oraz w galerii na dole tej karty produktu. Obecnie jest dostępnych 6 wariantów kolorystycznych paneli akrylowych:
B0 B10 B15 B20 B25 B30

Wykonanie i montaż – zastosowanie kleju Dekopanel Fix:

Właściwe montowanie… Podejmiesz wyzwanie?

Z uwagi na liczne zapytania, przedstawiamy Państwu krótki film instruktażowy, jak montować betonowe panele elastyczne. Wiele osób zastanawia się, czy warto i jak to zrobić właściwie?

PRZED MONTAŻEM:  Z uwagi na wyjątkową specyfikacje tworzenia produktu, poprzez zalewanie ciekłym materiałem sylikonowych form, mogą powstać niewielkie uchybienia w wymiarach płyt. W związku z tym, przed położeniem należy sprawić produkt, a uchybienia powstałe przy produkcji płyt zniwelować poprzez docięcie ich nożem do tapet. Krawędzie z łatwością można wyrównać papierem ściernym.

W innym przypadku produkt należy odesłać na adres Producenta wraz z opisem powstałych wad: DrewVip Magdalena Poza, Złotowo 98B, 14-260 Lubawa

Beton elastyczny można łatwo przycinać ręcznie (nożem tapicerskim), co ułatwia dowolne rozplanowanie i dokładne dopasowanie elementów na ścianie. W razie potrzeby krawędzie wyrównuje się papierem ściernym.

Przed samym zainstalowaniem należy oczyścić podłoże, naprawić ewentualne ubytki w ścianie, a następnie całość zagruntować. Powierzchnia, na której będą układane betonowe panele, musi być równa.

Na przygotowane podłoże nakładamy klej pacą zębatą od 2-4mm w taki sposób, aby uniknąć pustych przestrzeni pod panelem. Na nałożony klej przykładamy betonowy panel architektoniczny.

Dociskamy go najpierw ręką od środka ku brzegom. Wyrównujemy panel, a następnie wyciskamy wałkiem nadmiar kleju. Jeśli pozostawiamy przestrzeń pomiędzy panelami, to wypełniamy ją klejem. Odmierzamy odstęp pomiędzy panelami i powtarzamy czynność.

Zachęcamy do obejrzenia filmu i zakupu naszych betonowych paneli architektonicznych.

Efekt końcowy:

Zespół DrewVip

 

Zakup:

Cechy naszych paneli akrylowych:

Wymiary PREMIUM 100×50
Wymiary STANDARD 97,5×47,5
Czym się różni STANDARD od opcji PREMIUM? Arkusze NIE SĄ DOCINANE do wymiaru i mają około 97,5×47,5cm oraz mają mniej widoczną strukturę betonu architektonicznego.
Kolor B0 B10 B15 B20 B25 B30
Status Dostępny
Bezpieczny transport

Producent gwarantuje produkty o najwyższej jakości. Wszelkie informacje rozpowszechniane przez
Producenta, podane są w oparciu o wiedzę, badania i wieloletnie doświadczenie w tworzeniu
sprzedawanych wyrobów. Podane przez Producenta uwagi nie mogą stanowić wytycznych dla osób
aplikujących produkt na ścianę lub podłoże, a jedynie fachowe uwagi i pomoc. W związku z
powyższym, Producent nie bierze odpowiedzialności za fachowość wykonania prac budowlanych i nie
bierze za nie odpowiedzialności, a co za tym idzie nie stanowi podstaw do pociągnięcia go do
odpowiedzialności za wadliwy lub nieudany montaż, ani do rozstrzygania spornych spraw na żadnej
drodze, w tym w szczególności na drodze postępowania sądowego.

GALERIA
CENNIK

KOLORYSTYKA:

STRUKTURA I GRUBOŚĆ:

Panele mają strukturę betonu architektonicznego. Grubość wynosi 3mm. Wymiar to 97 cm x 48 cm.

Złóż zamówienie
lub zadaj pytanie

  Ta strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.
  Prywatność - Warunki.

  DrewVIP DREWNO BETONOWE
  Lubawa, ul. Toruńska 11
  NIP 744-133-09-25
  e-mail: biuro@drewvip.pl
  tel.: 512 420 193
  Nr konta: 72 1140 2004 0000 3102 7939 1804
  Dział sprzedaży - tel.: 512 420 191

  ZADAJ PYTANIE