MENU

PŁYTY TRAWERTYNOWE

Trawertyn

Daj się zabrać w podróż do przeszłości i poznaj materiał budowlany, który był używany już w starożytnym Egipcie i Rzymie. Mowa o królewskim materiale ozdobnym – trawertynie, który niektórym przypomina marmur.

Ostatnimi laty coraz większą popularnością cieszą się elementy wykończenia i dekoracji mieszkań z trawertynu. Sama zaś cena w stosunku do efektu, wyglądu i właściwości tego kamienia jest bardzo atrakcyjna. Dla coraz większej rzeszy klientów stanowią one atrakcyjną opcję głównie ze względu na ich unikatowy wygląd, za który odpowiada rysunek kamienia, z widocznymi żyłkami i mozaikowymi przebarwieniami, ale także porowata struktura.

W naszej ofercie znajdują się również płyty trawertynowe dostępne w różnych wymiarach i kolorach. Pełną tabelę produktów trawertynowych, do której dokładamy różnego rodzaju nowości w naszej ofercie, możesz znaleźć na podstronie cennika. Praktyka pokazała, że ich niecodzienny wygląd oraz elegancja pasuje do prawie każdego pomieszczeniach zarówno na podłodze jak i na ścianach. Niezależnie czy planujesz remont czy odświeżenie salonu, korytarza, łazienki, kuchni czy tarasu, elewacji czy nawet ścieżek ogrodowych – płyty trawertynowe mogą być tym czego szukasz. Tak uniwersalne zastosowanie jest możliwe dzięki wyjątkowej wytrzymałości proponowanych przez nas płyt. Wyróżniają się one wysoką odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne (w tym również wilgoć i mrozy), jak również uderzenia i inne uszkodzenia mechaniczne.

GALERIA
CENNIK
Płyta Trawertyn
Palisada Trawertyn
Schód Trawertyn

KOLORYSTYKA:PRZYKŁAD GOTOWEGO ZESTAWU:

PŁYTY TRAWERTYNOWE - GALERIA:

Złóż zamówienie
lub zadaj pytanie

DrewVIP DREWNO BETONOWE
Złotowo 96B
NIP 744-133-09-25
e-mail: biuro@drewvip.pl
tel.: 512 420 193
Nr konta: 72 1140 2004 0000 3102 7939 1804
Dział sprzedaży - tel.: 512 420 191

ZADAJ PYTANIE