MENU

Deski ryflowane

Specjalnie przygotowany beton architektoniczny coraz częściej znajduje swoje zastosowanie w elementach tarasowych takich jak deski ryflowane. Jest to specjalny sposób obróbki betonu w taki sposób, aby nadać mu większych właściwości antypoślizgowych oraz szorstkości, co wpływa na zwiększenie bezpieczeństwa i komfortu użytkowanej powierzchni. Poza tym ryflowanie ukierunkowuje bezpieczny odpływ wody z tarasu, a panele wykazują się większą przyczepnością, dlatego stwarzają lepsze warunki bezpieczeństwa w porównaniu z deskami gładkimi. Wyżłobienie powierzchni paneli zapobiega także spękaniom powierzchniowym. Panele ryflowane na swojej górnej powierzchni sprawiają, że deska jest odpowiednio przyczepna i antypoślizgowa. Dolne frezy, które widoczne są na spodzie, wpływają na trwałość całej konstrukcji poprzez tworzenie przestrzeni dylatacyjnych, zabezpieczających całość przed skutkami działań atmosferycznych. Jednak zdecydowanie bardziej istotną z nich jest frezowanie górne, które znacząco wpływa na komfort i bezpieczeństwo użytkowania powierzchni, co cenią sobie zwłaszcza rodzice małych dzieci. Właśnie dlatego deski ryflowane tarasowe, w przeciwieństwie do gładkich, standardowych paneli, cechuje większa przyczepność, szczególnie po opadach deszczu.

Deski ryflowane na taras

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty z betonu architektonicznego o szerokiej kolorystyce, które stanowią idealny materiał na każdy taras, niezależnie od jego stylistyki. Dobranie odpowiedniego odcienia i kształtu umożliwi wkomponowanie się zarówno w klasyczne ogrody, jak i te bardziej nowoczesne przestrzenie. Oferujemy dwa podstawowe kształty: kwadrat oraz prostokąt.

Wszystkie produkty są barwione w 100% w masie i przez nas impregnowane. Na indywidualne życzenie klienta jest możliwość pomalowania nanolazurą. Wszystkie panele betonowe zapewniają wysoką odporność na uszkodzenia i wygodną pielęgnację materiału.

Kolorystyka deski ryflowanej

Jasny Brąz nielakierowana
Jasny Brąz lakierowana
Brąz
Antracyt
Kość Słoniowa
Szary
Jasny Szary

GALERIA

Złóż zamówienie
lub zadaj pytanie

  Ta strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.
  Prywatność - Warunki.

  DrewVIP DREWNO BETONOWE
  Lubawa, ul. Toruńska 11
  NIP 744-133-09-25
  e-mail: biuro@drewvip.pl
  tel.: 512 420 193
  Nr konta: 72 1140 2004 0000 3102 7939 1804
  Dział sprzedaży - tel.: 512 420 191

  ZADAJ PYTANIE