MENU

DREWNO BETONOWE

Betonowe drewno wyglądem przypomina naturalną strukturę drewna. Ta odmiana jest jednak zdecydowanie trwalsza, bardziej wytrzymała i zapewnia zainteresowanym bezproblemową eksploatację. Deska betonowa łączy w sobie estetykę drewna oraz trwałość betonu, dlatego jest tak chętnie wybieranym materiałem budowlanym, który najczęściej wykorzystuje się podczas wznoszenia tarasów ogrodowych. Takie deski umożliwiają łatwe przeprowadzanie prac konserwacyjnych. Mogą być intensywnie użytkowane w wielu miejscach.

Ogromną zaletą betonowego drewna jest niecodzienny wizaż. Deski przypominają naturalny surowiec, jednak bardzo trudno je uszkodzić lub zarysować. Są mało podatne na uszkodzenia mechaniczne. Drewno betonowe może być wykorzystywane nie tylko na zewnątrz budynków, ale również w ich wnętrzach, ponieważ cechuje się bogatymi walorami estetycznymi. To nowoczesne rozwiązanie rynkowe, które odpowiada na potrzeby klientów indywidualnych oraz profesjonalnych ekip remontowo-budowlanych. Taki materiał jest też chroniony przed negatywnymi warunkami atmosferycznymi.

Deski z betonu mają pewną ważną przewagę nad tymi naturalnymi – są o wiele trwalsze i długowieczne. Nie straszna im zła pogoda, deszcz czy śnieżna zawierucha. Nie butwieją ani nie tracą swojego naturalnego efektu. Drewno betonowe doskonale odzwierciedla naturalną strukturę i piękno starego, ale również nowego drewna. Lata mijają, a drewno nigdy nie wychodzi z mody. To, co stworzyła natura, od wieków zachwyca człowieka i nigdy się to nie zmieni. Nasze produkty są całkowicie mrozoodporne. Deski nie są po prostu malowane, ale całkowicie wybarwiane w masie. Zaleca się po ułożeniu desek zabezpieczyć je impregnatem do materiałów betonowych, by zachować większą szczelność oraz ożywić kolory. Możliwe jest również po wcześniejszym ustaleniu zapewnienie tego jeszcze podczas procesu wytwarzania.

Drewno betonowe wręcz idealnie komponuje się wraz z innymi surowcami, elementami aranżacji ogrodowej, takimi jak: kamień, żwir, piasek, czy z naturalną zielenią. Podstawowym zastosowaniem aranżacji z betonowego drewna są różne nawierzchnie, takie jak: tarasy, altany, schody, wędzarnie, dojścia do basenów, chodniki i tym podobne. Gdy zdecydują się Państwo na wykładanie tarasu deskami z betonu, dobrą praktyką jest łączenie desek o różnej wielkości, czyli wykorzystywanie przygotowanych przez nas modułów 3, 7 i 8 elementowych. Możliwe jest mieszanie dostępnych modułów lub indywidualne zamówienia po wcześniejszej konsultacji z naszym działem zamówień. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie bardzo atrakcyjnych wzorów.

Praktyka pokazała, że wielu naszych Klientów ceniło sobie również wykorzystanie elementów drewna betonowego do budowy takich elementów jak: murki, ławki i stoły ogrodowe, a szczególną popularnością cieszą się donice ogrodowe, dostępne u nas na stronie jako osobny produkt – komplet wszystkich niezbędnych elementów do zbudowania takiej donicy. Dostępne są różne rozmiary desek w zależności jaki wymiar donicy Państwa interesuje. Serdecznie zapraszamy do kontaktu osobistego w celu udzielenia odpowiedzi na wszystkie nurtujące Państwa pytania.

GALERIA
CENNIK
Deska Betonowa
Palisady Betonowe
Schód Betonowy
Donice Betonowe

KOLORYSTYKA:PRZYKŁAD GOTOWEGO ZESTAWU:

DrewVIP DREWNO BETONOWE
Lubawa, ul. Toruńska 11
NIP 744-133-09-25
e-mail: biuro@drewvip.pl
tel.: 512 420 193
Nr konta: 72 1140 2004 0000 3102 7939 1804
Dział sprzedaży - tel.: 512 420 191

ZADAJ PYTANIE