MENU

O FIRMIE

Drew VIP jest polskim renomowanym producentem drewna betonowego i produktów pochodnych. Nasza siedziba główna mieści się w Lubawie w województwie warmińsko-mazurskim, ale nasza działalność sięga całego kraju. naszym głównym produktem są deski betonowe, ale znajdziesz u nas też wysokiej jakości: panele ryflowane, beton architektoniczny, panele akrylowe oraz płyty trawertynowe.

Firma Drew VIP zajmuje się produkcją i dystrybucją betonowego drewna ogrodowego, mającego bardzo szerokie zastosowanie w kryształowa new krajobrazu małej architektury, w ogrodzie i otoczeniu domu. nasze wyroby są wykonane z betonu barwionego w kolorach przypominających elementy drewniane. W naszych płytkach drewnopodobnych można dostrzec stare słoje drewna, naturalne uszkodzenia drewna jak i te związane z upływem czasu, a nawet gwoździe. Betonowe wyroby naszej produkcji występują w postaci elementów o różnych wymiarach i wzorach:

Nasze wyroby można dowolnie łączyć ze sobą tworząc w otoczeniu domu niepowtarzalne i bardzo klimatyczne elementy architektury. Więcej inspiracji znajduje się w kolei realizacji dostępnej w górnym menu.

Lata mijają, a drewno nigdy nie wychodzi z mody

Betonowa imitacja zarówno starych, wytartych przez czas jak i młodo wyglądających elementów drewnianych znajduje swoje zastosowanie w wykonaniu różnego rodzaju praktycznych, a także ozdobnych aranżacji przydomowych i ogrodowych. betonowe deski mogą stanowić zarówno część ozdobną kompozycję przydomowych i krajobrazu ogrodu, jak również mogą być używane do wykonywania różnego rodzaju tarasów, ścieżek w ogrodzie, chodników, podłóg w altanach, schodów przed domem i w ogrodzie jak i dojść do rabat, alton huśtawek, wędzarni, basenów, oczek wodnych i wielu innych elementów ogrodu. olbrzymią zaletą betonowych desek jest ich trwałość, estetyka i bezpieczeństwo użytkowania. W przeciwieństwie do naturalnego drewna, w kontakcie z wilgocią i ich powierzchnie nie niszczą się ani nie butwieje. wszystkie te cechy sprawiają, że są one bardzo ważnym elementem aranżacji krajobrazu wokół domu i w ogrodzie.

Betonowe drewno to sposób, żeby oszukać czas

Zachować piękno naturalnego drewna na wiele dłużej… kiedyś zwykła mrzonka, dzisiaj na wyciągnięcie ręki praktycznie każdego. Wyglądzie ciężko jest rozpoznać, że to na co patrzymy, po czym chodzimy co nas otacza wcale nie jest prawdziwą deska.na nasze produkty starannie odlewane w dokładnych formach, imitujących nie do poznania prawdziwe deski i, ukazujący realistyczne słoje, zgłębienia i strukturę drewna kropka produkcja każdej jednej deski to efekt dokładnej, ręcznej pracy. Formy naszych odlewów są starannie wybrane, a są proces dojrzewania betonu jest przez nas respektowany i podjęty staranną opieką.

Zastosowanie betonowych desek

Wielu naszych klientów chwali sobie wykorzystanie naszych produktów. Kiedy z nimi rozmawiamy, pytając do czego wykorzystali nasze deski często padają różne odpowiedzi:

W państwa ręce powierzamy produkt pełnowartościowy, unikalny, prestiżowy i trwały. Granicą jest tylko wyobraźnia, a i w tym jesteśmy w stanie pomóc.

DrewVIP DREWNO BETONOWE
Złotowo 96B
NIP 744-133-09-25
e-mail: biuro@drewvip.pl
tel.: 512 420 193
Nr konta: 72 1140 2004 0000 3102 7939 1804
Dział sprzedaży - tel.: 512 420 191