MENU

O FIRMIE

DrewVIP jest polskim renomowanym producentem drewna betonowego i produktów pochodnych. Nasza siedziba główna mieści się w Lubawie w województwie warmińsko-mazurskim, ale nasza działalność sięga całego kraju. Naszym głównym produktem są deski betonowe, ale znajdziesz u nas też wysokiej jakości: deski ryflowane, beton architektoniczny, panele akrylowe, płyty trawertynowe, donice, palisady, schody itp.

Firma DrewVIP zajmuje się produkcją i dystrybucją betonowego drewna ogrodowego, mającego bardzo szerokie zastosowanie w  krajobrazie małej architektury, w ogrodzie i otoczeniu domu. nasze wyroby są wykonane z betonu barwionego w kolorach przypominających elementy drewniane. Betonowe wyroby naszej produkcji występują w postaci elementów o różnych wymiarach i wzorach:

Nasze wyroby można dowolnie łączyć ze sobą tworząc w otoczeniu domu niepowtarzalne i bardzo klimatyczne elementy architektury. Więcej inspiracji znajduje się w kolei realizacji dostępnej w górnym menu.

Lata mijają, a drewno nigdy nie wychodzi z mody

Betonowa imitacja zarówno starych, wytartych przez czas jak i młodo wyglądających elementów drewnianych znajduje swoje zastosowanie w wykonaniu różnego rodzaju praktycznych, a także ozdobnych aranżacji przydomowych i ogrodowych. Betonowe deski mogą stanowić zarówno część ozdobną kompozycję przydomowych i krajobrazu ogrodu, jak również mogą być używane do wykonywania różnego rodzaju tarasów, ścieżek w ogrodzie, chodników, podłóg w altanach, schodów przed domem i w ogrodzie jak i dojść do rabat, altan, huśtawek, wędzarni, basenów, oczek wodnych i wielu innych elementów ogrodu. Olbrzymią zaletą betonowych desek jest ich trwałość, estetyka i bezpieczeństwo użytkowania. W przeciwieństwie do naturalnego drewna, w kontakcie z wilgocią i ich powierzchnie nie niszczą się ani nie butwieje. Wszystkie te cechy sprawiają, że są one bardzo ważnym elementem aranżacji krajobrazu wokół domu i w ogrodzie.

Betonowe drewno to sposób, żeby oszukać czas

Zachować piękno naturalnego drewna na wiele dłużej…  W wyglądzie ciężko jest rozpoznać, że to na co patrzymy, po czym chodzimy co nas otacza wcale nie jest prawdziwą deska. Na nasze produkty starannie odlewane w dokładnych formach, imitujących nie do poznania prawdziwe deski, ukazujący realistyczne słoje, zgłębienia i strukturę drewna kropka produkcja każdej jednej deski to efekt dokładnej, ręcznej pracy. Formy naszych odlewów są starannie wybrane, a są proces dojrzewania betonu jest przez nas respektowany i podjęty staranną opieką.

Zastosowanie betonowych desek

Wielu klientów chwali sobie wykorzystanie naszych produktów. Kiedy z nimi rozmawiamy, pytając do czego wykorzystali nasze deski często padają różne odpowiedzi:

W państwa ręce powierzamy produkt pełnowartościowy, unikalny, prestiżowy i trwały. Granicą jest tylko wyobraźnia, a i w tym jesteśmy w stanie pomóc.

DrewVIP DREWNO BETONOWE
Lubawa, ul. Toruńska 11
NIP 744-133-09-25
e-mail: biuro@drewvip.pl
tel.: 512 420 193
Nr konta: 72 1140 2004 0000 3102 7939 1804
Dział sprzedaży - tel.: 512 420 191

ZADAJ PYTANIE