MENU

Beton architektoniczny

Beton architektoniczny

Bloczki ogrodzeniowe wykonane z betonu architektonicznego pozwalają stworzyć oryginalny mur do ogrodzenia. Charakteryzują się one szybkim i łatwym montażem. Betonowe ogrodzenia cechuje prostota i elegancja, które idealnie współgrają z architekturą nowoczesnych domów.

Nasze pustaki to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na stworzenie eleganckiego, ciekawego, nowoczesnego ogrodzenia.
Bloczki ogrodzeniowe wytwarzane są w technologii Wet–Cast (mokrego odlewania betonu w formach) dzięki czemu uzyskujemy produkt o najwyższej jakości wizualnej oraz wytrzymałościowej, posiadające niepowtarzalną porowatą teksturę powierzchni.
Dzięki dużemu formatowi bloczki są bardzo łatwe oraz szybkie w montażu. Każdy element jest pusty w środku – na miejscu wystarczy wypełnić go odpowiednią zaprawą oraz zbrojeniem. Aby bloczki były w pełni funkcjonalne i przez lata zachowały swój elegancki wygląd zostają zaimpregnowane w procesie produkcyjnym specjalistycznym impregnatem.

Bloczki ogrodzeniowe są dostępne w 3 podstawowych kolorach: kość słoniowa, szary i antracytowym.  Niemożliwe jest zastosowanie bloczków w kolorze czarnym ze względu na szybkie utlenianie się tego koloru w warunkach zewnętrznych.

Pustaki betonowe wykonywane są własnoręcznie w naszym zakładzie produkcyjnym. Każdy z nich posiada cechy, które są elementami charakterystycznymi dla materiału jakim jest beton. Nierównomierne rozłożenie wżerów i małe dysproporcje w kolorach sprawiają, że niemożliwym jest uzyskanie dwóch identycznych egzemplarzy. Jeśli pragniesz się wyróżnić i nadać swojemu ogrodzeniu niebanalnego charakteru to z pewnością powinieneś postawić na nasze produkty. Elementy trafią do Ciebie wprost z naszej siedziby, gdzie były przygotowywane ręcznie przez naszych pracowników, dzięki czemu zadbaliśmy o ich każdy – nawet najmniejszy szczegół.

Wymiary pustaka 60x30x33 cm
Wymiary daszku 60x30x3 cm
Status Dostępny
Tolerancja wymiarowa ± 7 mm
Materiał beton architektoniczny
Bezpieczny transport
Zastosowanie ogrodzenia, na zewnątrz budynków

INSTRUKCJA MONTAŻU BLOCZKÓW BETONOWYCH

GALERIA
CENNIK

KOLORYSTYKA:

BETON ARCHITEKTONICZNY – GALERIA:

Złóż zamówienie
lub zadaj pytanie

  Ta strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.
  Prywatność - Warunki.

  DrewVIP DREWNO BETONOWE
  Lubawa, ul. Toruńska 11
  NIP 744-133-09-25
  e-mail: biuro@drewvip.pl
  tel.: 512 420 193
  Nr konta: 72 1140 2004 0000 3102 7939 1804
  Dział sprzedaży - tel.: 512 420 191

  ZADAJ PYTANIE