MENU

Panele akrylowe

Panele akrylowe

Panele akrylowe są doskonałą imitacją drewna, a dokładnie rustykalnej deski drewnianej, świetnie odzwierciedlają zarówno strukturę jak i kolor, jednak w odróżnieniu do niego zachowują swój kolor, kształt i nie zmieniają swojego wyglądu, jak również nie wymagają konserwacji.
Panele wykonane są z wysokiej jakości surowca – żywicy akrylowej, która jest uzbrojona siatką z włókna szklanego.
Panele akrylowe są odporne na działanie warunków atmosferycznych oraz mrozoodporne, dzięki czemu można je długo eksploatować.
Panele akrylowe są ostatnio bardzo popularne w nowoczesnych aranżacjach jak i tradycyjnych, można je stosować jako elewację zewnętrzną zabudowań, świetnie komponują się z innymi surowcami np. z betonem architektonicznym, mogą stanowić tylko jeden lub kilka elementów ozdobnych np. ozdobna rama wokół okien.

Kolory są podpisane w cenniku oraz w galerii na dole tej karty produktu. Obecnie jest dostępnych 12 wariantów kolorystycznych paneli akrylowych:
teak, sosna, mahoń, kasztan, oliwka, biały, dąb, złoty dąb, szary, antracyt, winchester, drewno beta

Wykonanie i montaż – zastosowanie kleju Dekopanel Fix:

  Jak wielokrotnie wyjaśnialiśmy Państwu w poprzednich postach, deska elewacyjna zbliżona jest wyglądem do naturalnego drewna. Jest to produkt elastyczny, odporny na warunki atmosferyczne, niepalny, samoczyszczący.

Służy do  dekoracji, estetycznego wykończenia powierzchni elewacji i wnętrza budynków.

Pytacie Państwo, czy deskę tę można zamontować samodzielnie? Otóż tak! Można to zrobić nawet, gdy wydaje nam się, że niewiele wiemy o budownictwie i wykończeniach.

Do wykonania prawidłowego montażu deski potrzebujemy: miarę, kątownik, ołówek, nóż do cięcia tapet, papier ścierny, kielnię, pacę zębatą 4 mm, wałek gumowy oraz pędzel.

PRZED MONTAŻEM:  Z uwagi na wyjątkową specyfikacje tworzenia produktu, poprzez zalewanie ciekłym materiałem sylikonowych form, mogą powstać niewielkie uchybienia w wymiarach płyt. W związku z tym, przed położeniem należy sprawić produkt, a uchybienia powstałe przy produkcji płyt zniwelować poprzez docięcie ich nożem do tapet. Krawędzie z łatwością można wyrównać papierem ściernym.

W innym przypadku produkt należy odesłać na adres Producenta wraz z opisem powstałych wad: DrewVip Magdalena Poza, Złotowo 98B, 14-260 Lubawa

Wskazówki do samodzielnego montażu:

Postępowanie:

Istotnym warunkiem prawidłowego zamontowania paneli  jest przestrzeganie zasady, że nie należy pracować przy silnym nasłonecznieniu i wietrze.

Jeśli jednocześnie zakupili Państwo panele do samodzielnego malowania, po dokonaniu powyższych czynności należy odczekać 24-48 h, aby następnie pomalować panel wybranym odcieniem lazury w następujący sposób:

Życzymy udanej pracy i zadawalających Państwa efektów.

Zespół DrewVip

Zakup:

Cechy naszych paneli akrylowych:

Cena 139 zł / m2
Wymiary 199 cm x 23,7 cm lub 199 cm x 16 cm
Kolor w opisie
Status Dostępny
Materiał żywica akrylowa
Mnogość wzorów
Bezpieczny transport
Malowane nanolazurą

GALERIA
CENNIK

KOLORYSTYKA:

GALERIA:

Złóż zamówienie
lub zadaj pytanie

  Ta strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.
  Prywatność - Warunki.

  DrewVIP DREWNO BETONOWE
  Lubawa, ul. Toruńska 11
  NIP 744-133-09-25
  e-mail: biuro@drewvip.pl
  tel.: 512 420 193
  Nr konta: 72 1140 2004 0000 3102 7939 1804
  Dział sprzedaży - tel.: 512 420 191

  ZADAJ PYTANIE