Oprócz wysokiej jakości produktów takich jak: drewno betonowe, płyty trawertynowe czy beton architektoniczny oferujemy transport oraz rozładunek.

Firma DrewVIP realizuje usługe transportu zakupionego towaru bezpłatnie na terenie Lubawy i okolic. W tym momencie często pada pytanie "okolic, czyli jak daleko?". Dlatego informujemy, że jest to zależne od różnych czynników, między innymi ilości zakupionego towaru. Dlatego kwestia darmowego transportu ustalamy indywidualnie.

Dla pozostałych klientów na terenie całej Polski oferujemy transport za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz firm kurierskich. Towar jest wysyłany na paletach o wymiarach 120x80 cm do 1 tony,towar jest profesjonalnie spakowany i zabezpieczony. Koszt tego rodzaju transportu to około 220 zł. Czas realizacji zamówienia jak i warunki dostawy ustalamy indywidualnie z każdym klientem. Jest możliwy również darmowy odbiór osobisty.

Informacja: Przy zakupie powyżej 5 m2 pobieramy zadatek w wysokości 30% przelewem na rachunek bankowy. Na potwierdzenie wpłaty zadatku wystawiamy pokwitowanie i przechodzimy do realizacji zamówienia.

Transport DrewVIP