Stopień, schodek

trep betonowy

Schodek z drewna betonowego

Opis:

Schodek, schód z drewna betonowego, nazywany również trepem. Ma zastosowanie przy budowniu schodków ogrodowych, przy wejściu głównym lub na ogród, przy podjazdach, wykończeniu elementów architektury ogrodowej. Cechą charakterystyczną tego elementu są jego duże wymiary i waga, która sięga do aż ok. 120 kg co czyni ją niemalże nietykalną.

Schód betonowy Schód 100 cm 35 cm 15 cm ~120 kg 139 zł

Deski z betonu mają pewną ważną przewagę nad tymi naturalnymi - są o wiele trwalsze i długowieczne. Nie straszna im zła pogoda, deszcz czy śnieżna zawierucha. Nie butfieją ani nie tracą swojego naturalnego efektu. Dlatego schodki ułożone z trepu jak ten służą naszym klientom na lata. Schody ułożone z drewna betonowego idealnie imituje bele drewnianą, mocne i wytrzymałe drewno razem z całą anturalną strukturą, która od lat niezmiennie zachwyca nas. Nasze produkty są całkowicie mrozoodporne. Deski nie są po prostu malowane, ale całkowicie wybarwiane w masie. Zaleca się po ułożeniu desek zabezpieczyć jej impregnatem do materiałów betonowych, by zachować większą szczelność oraz ożywić kolory. Możliwe jest również po ówcześniejszym ustaleniu zapewnienie tego jeszcze podczas procesu wytwarzania. Drewno betonowo wręcz idealnie komponuje się wraz z innymi surowcami, elementami aranżacji ogrodowej, takimi jak: kamień, żwir, piasek czy oczywiście również z naturalną zielenią. Podstawowym zastosowaniem aranżacji z betonowego drewna są różne nawierzchnie takie jak: tarasy, altany, schody, wędzarnie, dojścia do basenów, chodniki i w podobie. Gdy zdecydują sie Państwo na wykładanie tarasu deskami z betonu, dobrą praktyką jest łączenie desek o różnej wielkości, czyli wykorzystywanie przygotowanych przez nas modułów 3, 7 elementowych. Możliwe jest mieszanie dostępnych modułów lub indywidualne zamówienia po wcześniejszej konsultacji z naszym działem zamówień. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie bardzo atrakcyjnych wzorów. Praktyka pokazała, że wielu naszych klientów ceniło sobie również wykorzystanie elementów drewna betonowego do budowy takich elementów jak murki ławki, stoły ogrodowe, a szczególną popularnością cieszą sie donice ogrodowe, dostępne u nas na stronie jako osobny produkt - komplet wszystkich niezbędnych elementów do zbudowania takiej donicy. Dostępne są różne rozmiary desek w zależności jaki wymiar donicy państwa interesuje. Serdecznie zapraszamy do kontaktu osobistego w celu udzielenia odpowiedzi na wszystkie nurtujące państwa pytania.

Zobacz galerię realizacji

Kolory drewna betonowego:

drewno betonowe kolory - złoty  dąb drewno betonowe kolory - ciemny dąb drewno betonowe kolory - jasny dąb drewno betonowe kolory - antracyt

62148198 484277868985829 7968974370737487872 n


Złóż zapytanie

{{ formitem.title }}

{{ message | trans }}
{{ error | trans }}
{{{ thankyou }}}

Cena 139 zł
Wymiary 100x35x15 cm
Kolor złoty dąb, ciemny dąb
Status Dostępny
Tolerancja wymiarowa ± 7 mm
Ciężar ok. 120 kg
Barwione w 100 % masy 
Materiał beton wybarwiany
Wysoka odporność na udarność (uszkodzenia) 
deski barwione w masie 
drewno betonowe
schodek z drewna betonowego

schodek z drewna betonowego

schód z drewna betonowego

schód z drewna betonowego

trep z drewna betonowego

trep z drewna betonowego

schody z drewna betonowego

schody z drewna betonowego

schodek z drewna betonowego

schodek z drewna betonowego