O naszej firmie

Twoje potrzeby naszym priorytetem

DrewVIP drewno betonowe beton architektonioczny

DrewVIP jest polskim renomowanym producentem drewna betonowego i produktów pochodnych. Nasza siedziba główna mieści się w Lubawie w województwie warmińsko-mazurskim, ale nasza działalność sięga całego kraju. Naszym głównym produktem są deski betonowe, ale znajdziesz u nas też wysokiej jakości: panele ryflowane, beton architektoniczny, panele akrylowe oraz płyty trawertynowe.

Firma DrewVIP zajmuje się produkcją i dystrybucją betonowego drewna ogrodowego, mającego bardzo szerokie zastosowanie w kształtowaniu krajobrazu małej architektury, w ogrodzie i otoczeniu domu. Nasze wyroby są wykonane z betonu barwionego w kolorach przypominających elementy drewniane. W naszych płytach drewnopodobnych można dostrzec stare słoje drewna, naturalne uszkodzenia drewna jak i te związane z upływem czasu, a nawet gwoździe. Betonowe wyroby naszej produkcji występują w postaci elementów o różnych wymiarach i wzorach:

 • Deski betonowe do wykonywania i układania tarasów, chodników, ścieżek, pieszych szlaków komunikacyjnych
 • Trepy (stopnice schodowe) do układania i aranżacji schodów, ogrodowych, tarasowych i wejściowych zewnętrznych
 • Palisady do wykonania umocnień skarp, podwyższanych rabat, obramowań tarasów, chodnoków, alejek
 • Baliki do wykonywania tarasów, obrzeży, wyniesionych rabat, półek ogrodowych
 • Donice o różnych wielkościach, lub jako podwyższane rabaty
 • Kompostowniki do składowania odpadów biodegradalnych
 • Pieńki do tworzenia dowolnych ścieżek w ogrodach, alejach
 • Obrzeża do podkreślania i oddzielania rabat od trawnika

Nasze wyroby można dowolnie łączyć ze sobą tworząc w otoczeniu domu niepowtarzalne i bardzo klimatyczne elementy architektury. Więcej inspiracji znajduje się w galerii realizacji dostępnej w górnym menu.

Lata mijają, a drewno nigdy nie wychodzi z mody

Betonowa imitacja zarówno starych, wytartych przez czas jak i też młodo wyglądających elementów drewnianych znajduje swoje zastosowanie w wykonaniu różnego rodzaju praktycznych, a także ozdobnych aranżacji przydomowych i ogrodowych. Betonowe deski moga stanowić zarówno część ozdobną kompozycji przydomowych i krajobrazu odrodu, jak równiez mogą być używane do wykonywania różnego rodzaju tarasów, ścieżek w ogrodzie, chodników, podłóg w altanach, schodów przed domem i w ogrodzie, jak i dojść do rabat, altan, huśtawek, wędzarni, basenów, oczek wodnych i wielu innych elementów ogrodu. Olbrzymią zaletą betonowych desek jest ich trwałość, estetyka i bezpieczeństwo użytkowania. W przeciwieństwie do naturalnego drewna, w kontakcie z wilgocią ich powierzchnia nie niszcze się ani nie butfieje. Wszystkie te cechy sprawiają, że sa one bardzo ważnym elementem aranżacji krajobrazu wokół domu i w ogrodzie.

Betonowe drewno to sposób, żeby oszukać czas

Zachować piękno naturalnego drewna na wiele dłużej... Kiedyś zwykła mrzonka, dzisiaj na wyciągnięcie ręki praktycznie każdego. W wyglądzie ciężko jest rozpoznać, że to na co patrzymy, po czym chodzimy, co nas otacza wcale nie jest prawdziwą deską. Nasze produkty są starannie odlewane w dokładnych formach, imitujących nie do poznania prawdziwe deski, ukazując realistyczne słoje, zagłębienia i strukturę drewna. Produkacja każdej jednej deski to efekt dokładnej, ręcznej pracy. Formy naszych odlewów są starannie wybrane, a sam proces dojrzewania betonu jest przez nas respektowany i podjęty staranną opieką.

Zastosowanie betonowych desek

Wielu naszych klientów chwali sobie wykorzystanie naszych produktów. Kiedy z nimi rozmawiamy, pytając do czego wykorzystali nasze deski często padają odpowiedzi:

 • tarasy
 • ścieżki ogrodowe
 • otoczenie oczek wodnych
 • podjazdy do posesji
 • elewacje
 • wystrój wnętrz
 • architektura ogrodowa

W Państwa ręce powierzamy produkt pełnowartościowy, unikalny, prestiżowy i trwały. Granicą jest tylko wyobraźnia, a i w tym jesteśmy w stanie pomóc.